Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Available Filters

Vali kaubamärk

Maskprillid Kemilux

8.90

8.90

Maskprillid Kemilux

8.90

Prillid on paindlikud, kerged ja mugavad. Kaitseprillide raam on pehmest PVC-st ning värvitu klaas polükarbonaadist. Kaitseprillid kaitsevad vedelike pritsmete ja lendlevate tolmuosakeste eest. Prillid pakuvad keemilist kaitset (sobivad kandmiseks laborites) ja mehaanilist kaitset (sobivad kandmiseks ehituses ja tööstuses). Kaitseprillid on vastupidavad põrutustele.

Ostusumma suurusest sõltuvalt pakume toodetele alljärgnevaid soodustusi:

OstusummaSoodustuse %
Ostukorvi summa 100-200€6%
200,01-400€8%
400,01-650€10%
650,01€ ja rohkem15%

Kirjeldus

LUX OPTICAL KEMILUX kaitseprillid

Prillid on paindlikud, kerged ja mugavad. Kaitseprillide raam on pehmest PVC-st ning värvitu klaas polükarbonaadist. Kaitseprillid kaitsevad vedelike pritsmete ja lendlevate tolmuosakeste eest. Prillid pakuvad keemilist kaitset (sobivad kandmiseks laborites) ja mehaanilist kaitset (sobivad kandmiseks ehituses ja tööstuses). Kaitseprillid on vastupidavad põrutustele. Maski tüüüpi kaitseprillidel on reguleeritav elastne rihm. KEMILUX kaitseprillid püsivad mugavasti peas ja kaitsevad efektiivselt silmi. Kaitseprillide läätsed on optilise klassiga 1, mis sobivad pikema aja jooksul kandmiseks.

LUX OPTICAL KEMILUX kaitseprillid vastavad standarditele EN 166 – garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh. prillide mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile. EN 170 –  kaitse ultavioletse radiatsiooni vastu.

  • Klaas: uduvaba värvitu polükarbonaat, markeering 2-1,2 1 BN
  • Prilliraam: pehme PVC, markeering 3B
  • Optiline klass 1
  • 3 ventilatsiooniava
  • EN 166
  • EN 170